Inwestorem Murawa Park jest Grupa Partner, posiadająca wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy inwestycje wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły) oraz w Poznaniu – zakończyliśmy Osiedle Atrium przy ulicy Bosej, a także inwestycję Atrium Sielska 22 przy ulicy Sielskiej w Poznaniu.

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Klientów wraca do swojego M z sentymentem, odnajduje tam spokój i ciszę, które pozwalają na odpoczynek.

Każdą naszą inwestycję traktujemy wyjątkowo, a mieszkania są dopasowane do potrzeb przyszłych Mieszkańców i ich stylu życia. Dla nas ważny jest nie tylko budynek, ale również otoczenie – mała architektura, która ma być funkcjonalna i spełniać oczekiwania Nabywców. Istotna jest bezpośrednia bliskość terenów rekreacyjnych przy jednoczesnym dostępie do wszystkich usług każdej istotnej dziedziny życia rodziny.

Murawa Park to nie jedyny projekt mieszkaniowy w Poznaniu, realizowany przez Grupę Partner. Nasze najnowsze poznańskie inwestycje to Compact Apartments Nadolnik, Śródka OdNowa, Młyn nad Cybiną oraz Przystań Warta. Pierwszy z projektów, zlokalizowany przy ulicy Nadolnik, to kompleks smart apartamentów. Śródka OdNowa to inwestycja zlokalizowana w centrum miasta, blisko natury i ścieżek rowerowcyh. Będzie zawierać 29 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań. W ramach inwestycji Młyn nad Cybiną powstaną 132 mieszkania i apartamenty w stylu loftowym, o powierzchni 30 – 130 m kw. Natomiast w Przystani Warta, awangardowym budynku zostanie przygotowanych 8 apartamentów z widokiem na rzekę i Łęgi Dębińskie. Każde z osiedli wyróżnia się bliskością przyrody – rzeki Warta, Cybiny, czy Jeziora Swarzędzkiego. To element, który wyróżnia Grupę Partner na rynku nieruchomości.