KUP MIESZKANIA INWESTYCYJNE taniej niż myślisz!

  • 1 mieszkanie ponad 100 mkw = 3 lokale na wynajem (w każdym odrębna łazienka i aneks kuchenny).
  • Oszczędzaj na kosztach transakcyjnych i okołokredytowych nawet 15 tys. zł.
  • Wybierz korzystną cenę – JUZ OD 6 500 ZŁ/mkw

Szczegóły oferty

Deweloper Quadro Development, realizujący osiedla Bosa 7 i Sielska 14 w Poznaniu proponuje mieszkania inwestycyjne (113,3 m kw. na Bosej i 101,7 m kw. na Sielskiej), które można tak zaaranżować, by stały się trzema niezależnymi lokalami. Każda
z wydzielonych przestrzeni będzie posiadała własną łazienkę i aneks kuchenny.
To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą kupić kilka lokali i przeznaczyć je na najem. Wypełnij formularz i pobierz pełną ofertę.

Kupno mieszkania, z którego da wydzielić się trzy odrębne lokale to także spora oszczędność funduszy już podczas nabywania nieruchomości:
– koszt sporządzenia umowy notarialnej (pokrywane w połowie przez dewelopera
i w połowie przez kupującego) to wydatek rzędu 700 zł, nie zaś ponad 2 tys. zł, jak wyglądałoby to w przypadku zakupu trzech mieszkań.
– jednorazowy koszt wpisu do księgi wieczystej, opłaty sądowej, a w przypadku wspomagania się kredytem – jednorazowe koszty okołokredytowe.

Poznaj ofertę specjalną!

Wypełnij i wyślij formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.

Poznaj nas

Quadro Development to deweloper z długoletnim doświadczeniem w branży, który aktualnie prowadzi dwa projekty – Bosa 7 i Sielska 14.

Bosa 7 to czteropiętrowy budynek z 27 mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni, od 30 do 130 mkw, zlokalizowany tuż przy ulicy Głogowskiej. Na ofertę składają się mniejsze mieszkania, oraz większe lokale inwestycyjne o metrażu 113,30 mkw. Szczegóły na stronie: www.bosa7.pl.

Sielska 14 to czteropiętrowy budynek z 24 mieszkaniami o powierzchni od 34 do 102 mkw, zlokazlizowany w bliskim sąsiedztwie ulicy Głogowskiej. Oferta zawiera propozycję mieszkań oraz lokali inwestycyjnych o metrażu 101,70. Szczegóły na stronie: www.sielska14.pl.